CUI Inc SWI6-5.9-N-P5R
Ac-Dc, 5.9 Vdc, 1.2 A, Sw, Wall-Plug, Na, P5 Rt C |Cui SWI6-5.9-N-P5R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc SWI6-5.9-N-P5R.
Master Electronics
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Triad MagneticsWSU060-1250
POWER SUPPLY, AC-DC, 6V,1.25A, 100-240VIN, WALL PLUG, POSITIVE CTR PLUG
Triad MagneticsWSU060-1250-R
POWER SUPPLY, AC-DC,6V,1.25A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,7.5W, WSU060 SERIES
PhihongPSC15R-060
Power Supply; AC-DC; 5.9V@2.5A; 90-264V In; Wall Plug; Changeable Plug; PSC15R Series
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 5.9 Vdc 1 A Level VI Wall Plug Power Supply
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 17.7W, Hybrid
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 11.8W, Hybrid
Descriptions
Descriptions de CUI Inc SWI6-5.9-N-P5R fournies par ses distributeurs.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 7.08W, Hybrid
Wall Mount AC Adapters 7.08W 5.9V 1.2A NA 2.1rt cnt + Level VI
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Plug-In Adapter Single-OUT 5.9V 1.2A 7.08W