CUI Inc PYB15-Q24-S15
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1A 15W 6-Pin DIP Module
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PYB15-Q24-S15.
Electro Sonic
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
SymboleEmpreinte
Télécharger
LTB Date2023-04-11
LTD Date2023-04-11
Pièces détachées
5W, 5V, 1000mA, single output, isolated DC-DC converter
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-36Vin 15Vout 1A Iso Reg DIP
3.3W, 3.3V, 1000mA, single output, isolated DC-DC converter
Recom PowerRP12-2412SAW
12W DC/DC-Converter 'POWERLINE' DIP24 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 12; mA. Out: 1000
Traco PowerTEN 6-2411WIN
6 Watt DC/DC converter, industrial, 4:1 input, encapsulated, DIP-24
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PYB15-Q24-S15 fournies par ses distributeurs.
PYB15 Series 9 to 36 Vin 15 Vout Isolated Encapsulated DC-DC Converter
15 Vdc, 1 A, 15 W, 9~36 Vdc Input Range
DC-DC ISOLATED, 15 W, 9~36 VDC INPUT, 15 VDC, 1000 MA, SINGLE REGULATED OUTPUT, DIP / DC-DC 6~25W
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
27 Vdc 4.44 A 119.9 W |Cui PYB15-Q24-S15