CUI Inc PDM1-S5-S12-S
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (26.5 X 10.5 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 125C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PDM1-S5-S12-S.
Sager Electronics
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
Télécharger
LTB Date2023-02-14
LTD Date2023-02-14
Pièces détachées
PEM1 Series 1 W 2 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Recom PowerRBM-0512S
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 4.5V - 5.5V Input
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PDM1-S5-S12-S fournies par ses distributeurs.
12 Vdc, 0.083 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 4.5 ~5.5 Vdc input, 12 Vdc, 83 mA, single unregulated output, SIP