CUI Inc PDM1-S24-S9-S
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 21.6-26.4Vin 9V 111A unreg Iso SIP
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Fly-Wing TechnologyPDM1-S24-S9-S2 398
12h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PDM1-S24-S9-S.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
CUI Inc
Sager Electronics
Master Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-11-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
Pièces détachées
Recom PowerRO-2409S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 09; mA. Out: 111
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 9V 111MA 21.6V - 26.4V INPUT
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerRB-2412S
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 5-Pin SIP Module Tube
Traco PowerTMA 2412S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 2412S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PDM1-S24-S9-S fournies par ses distributeurs.
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 9V 0.111A 1W 4-Pin SIP Module
9 Vdc, 0.111 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range