CUI Inc PDM1-S24-S12-S
PDM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PDM1-S24-S12-S.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
Restocked
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
Pièces détachées
PEM1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerRO-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
Recom PowerRO-2412S/P
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin SIP Tube
Recom PowerRE-2412S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 83
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PDM1-S24-S12-S fournies par ses distributeurs.
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module
12 Vdc, 0.083 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole Isolated Board Mount DC-DC Cnvrt
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid