CUI Inc PCN1-S12-S15-S
PCN1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PCN1-S12-S15-S.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+11.66%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Pièces détachées
PDM1-S Series 1 W 12 Vin 15 Vout Isolated DC/DC Converter
PEM1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTMA 1212S
1 WATT DC/DC CONVERTERS DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 1215S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Traco PowerTME 1212S
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PCN1-S12-S15-S fournies par ses distributeurs.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module Tube
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 10.8~13.2 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 15Vout 67mA 1W Iso SIP
Dc-Isolated 1W 12Vinput 5V67Ma Single Ununregulat |Cui PCN1-S12-S15-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid