CTS Components MXO45-2C-4M9152
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Carton/Tray/Tube
Obsolete
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 18 ans
JRH Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2008-04-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
Pièces détachées
ECS InternationalECS-2100AX-049
TH Crystal Oscillator 4.9152MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 4.9152MHz Nom
Oscillator XO 4.9152MHz ±100ppm 50pF CMOS/TTL 60% 5V 4-Pin PDIP Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45T-2C-5M0688
TH Crystal Oscillator 5.0688MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
ECS InternationalECS-2100A-051
TH Clock Oscillator 5.1MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
ECS InternationalECS-2100A-050
5V ¡À100ppm 5MHz ¡À0.01% DIP-8 13.2mm*13.2mm*5.4mm
Descriptions
Descriptions de CTS Components MXO45-2C-4M9152 fournies par ses distributeurs.
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 4.9152MHz Nom
XTAL OSC XO 4.9152MHZ HCMOS TTL