CTS Components 767163222GP
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CTS Components 767163222GP.
Future Electronics
Verical
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-27.66%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
CTS Components766163222GP
766 Series 8 Resistor 2.2 kOhm ±2% 160 mW SMT Resistor Network - SOIC-16
CTS Components767163202GP
Res Thick Film NET 2K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Array/Network Resistor, Isolated, 1.3W, 2200ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2239
SOMC Series 8 Elements 2.2 kOhm ±2 % 50 V Thick Film Resistor Network - MDIP-16
Descriptions
Descriptions de CTS Components 767163222GP fournies par ses distributeurs.
15 Resistor Isolated Network - 2.2 Kohm (+/-) 2% - 200mW - SOIC-16 - RoHS - Tape
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 2.3W, 2200ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244, CHIP, ROHS COMPLIANT