CTS Components 741X083103JPTR
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
Fiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Fly-Wing Technology741X083103JPTR2 502
1h
Fiches techniques et documents
Verical
Datasheet4 pagesIl y a 14 ans
Datasheet5 pagesIl y a 17 ans
Pièces détachées
PanasonicEXB-N8V103JX
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC124-JR-1010KL
Array Chip Resistor Thick Film 10kOhm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
PanasonicEXB-N8V912JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 9.1Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Descriptions
Descriptions de CTS Components 741X083103JPTR fournies par ses distributeurs.
0804 resistor network 5% 10kOhm