CTS Components 2463-002-X5U0-102MLF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 200V, 2 Pin(s)
IHS
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de CTS Components 2463-002-X5U0-102MLF fournies par ses distributeurs.
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL