CTS Components 2461-001-X7V0-102PLF
1000 pF Feed Through Capacitor 100V 20 A Axial, Shoulder
IHS
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+756%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-21
Descriptions
Descriptions de CTS Components 2461-001-X7V0-102PLF fournies par ses distributeurs.
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 2 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
1nF 100V 0%~100% X7V 4.19mm*4.191mm