CTS Components 2450-001-X5U0-102PLF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 500V, 20A, 2 Pin(s)
IHS
Datasheet1 pageIl y a 20 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de CTS Components 2450-001-X5U0-102PLF fournies par ses distributeurs.
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
1000PF 500V 20A