Wolfspeed CP41B-WES-CK0P0154
CREE CP41B-WES-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 5.2 cd
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 6 ans
Newark
Farnell
Arrow.cn
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.16%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
CREE CP41B-WGS-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 3 cd
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 5V 30mA 3000mcd 154mW
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 3.6V 30mA 3000mcd 90°
Descriptions
Descriptions de Wolfspeed CP41B-WES-CK0P0154 fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Cool White, T-1, 3mm
LED Uni-Color White 2-Pin Tube
High-Brightness LED, Cool White, 5V, 100mA, RoHS
Cree SCT
9¦Ìm(K) 60¡ã 3.6V 30mA , , 7.6mm*7.6mm*6.55mm