Coto 8L01-24-011
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.5A SPST-NO(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coto 8L01-24-011.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.61%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.60
Introduction Date2013-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.5A SPST-NO(19.3x5.08x7.6)mm THT Dry
Schneider ElectricW171DIP-10
Relay; Reed; 0.5 A; 24 V (Nom.); 270 mW (Nom.); SPST; NO with Clamping Diode
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.5A SPST-NO(19.05x5.08x7.62)mm THT Dry
TE Connectivity / P&BV23100V4024A001
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.5A SPST-NO(19.3x7.5x5.7)mm THT Dry
TE ConnectivityOMR-C-112H,V000
Electromechanical Relay SPST-NO 0.5A 12VDC 1.05KOhm Through Hole
Descriptions
Descriptions de Coto 8L01-24-011 fournies par ses distributeurs.
Electromechanical Relay, SPST, Momentary, 32VDC (Coil), 0.5A (Contact), 200VDC (Contact), Random, AC/DC Output
RELAY REED DIP SPST 24V W/DIODE
REED RELAY, SPST-NO, 24VDC, 0.5A, THD
REED RELAY, SPST-NO, 24VDC, 0.5A, THD; C; REED RELAY, SPST-NO, 24VDC, 0.5A, THD; Coil Voltage VDC Nom:24V; Coil Resistance:2.15kohm; Switching Current Max:500mA; Switching Voltage Max:200V; Contact Configuration:SPST-NO; Relay Mounting:PCB; External Height:6.6mm