Cosel TAC-20-683
Power Line Filter 60Hz 20A 500VAC Terminal Block Flange Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Cosel TAC-20-683.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 4 ans
Sager Electronics
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.42%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Cosel TAC-20-683 fournies par ses distributeurs.
FILTER AC NOISE 3 PH OP-V 500VAC CURR 20A DIN RAIL MNT TAC SERIES
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 20A, 500VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filters 3Phase 500VAC 20A 68000pF
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
LINE FILTER 500VAC 20A CHASS MNT
LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS