Cornell Dubilier SEK682M025ST
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 42mm) Radial 7.5mm 0.05 Ohm 2856mA 2000h 105°C
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 4 ans
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECA-1EHG682
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2040mA 2000h 105°C Bulk