Cornell Dubilier FCP1210C104J-G3
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 16V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Surface Mount, 1210
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.08%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECHU1C104JX5
PanasonicECH-U1C104JB5
Yageo GroupLDBAB3100JC5N0
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 16V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Surface Mount, 1210
PanasonicECHU1C104GX5
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 16V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.1uF, Surface Mount, 1210
Yageo GroupLDBCC3100JC5N0
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Surface Mount, 1812
Cornell DubilierFCP1913H104J-E2
Cap Film 0.1uF 50V PPS 5% (4.8 X 3.3 X 2mm) Stacked 125C T/R
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier FCP1210C104J-G3 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 16V PPS 5% (3.2 X 2.5 X 2.1mm) Stacked 125C T/R
1210 (3225Metric) FILM CAPACITOR FCP 16V 0.1muF ±5% 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
General Purpose Film Capacitor, Metallized PPS Stacked, .1pF, 5%, 16V | Cornell-Dubilier FCP1210C104J-G3
FCP series 16 V 0.1 uF ±5 % Metallized Polyphenylene Sulfide Film Capacitor
CAPACITOR PPS FILM 0.1UF, 16V, 5%, 1210; Capacitance: 0.1µF; Voltage Rating: 16V; Capacitor Dielectric Type: PPS (Polyphenylene Sulphide); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: FCP Series; Capacitor Ca
Capacitor Pps Film 0.1Uf, 16V, 5%, 1210; Rango De Producto:Serie Fcp; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pps (Sulfuro De Polifenileno); Tensión Nominal:16V; Espaciado De Cable:- |Cornell Dubilier FCP1210C104J-G3