Cornell Dubilier DSM504Q018W075PB
Electric Double Layer Capacitor, Activated Carbon, 18V, 30% +Tol, 10% -Tol, 500000uF, Chassis Mount
Tendance sur 3 mois:
+9.82%
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier DSM504Q018W075PB fournies par ses distributeurs.
500mF 18V -10%~30% 1000h@ 65¡ãC 909m¦¸ , 52mm*9mm*27mm
Supercapacitors / Ultracapacitors 18VDC 0.5F Tol -10%/
Super Cap/Ic |Cornell Dubilier DSM504Q018W075PB
Standard Supercapacitor Modules 0.5µF 18V