Cornell Dubilier DSF355Q6R0JBF
3.5F 6V -10%~30% 1000H@ 65¡ÃC 130M¦¸@ 1KHZ 21MM*11MM*28MM
Tendance sur 3 mois:
-60.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2020-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier DSF355Q6R0JBF fournies par ses distributeurs.
DSF 3Volt SuperCapacitor, 6Vdc, 6.7A, 5.83mL, 3.5F, 6VDC
Supercapacitors / Ultracapacitors 3.5F 6.0V 11*21*27
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 6V, 30% +Tol, 10% -Tol, 3500000uF, Through Hole Mount
SUPER CAP/IC6V | Cornell-Dubilier DSF355Q6R0JBF
CAPACITOR 3.5F -10%, +30% 6V TH
SUPER CAPACITOR, 3.5F, 6V, RADIAL; Capac; SUPER CAPACITOR, 3.5F, 6V, RADIAL; Capacitance: 3.5F; Voltage(DC): 6V; Capacitor Terminals: PC Pin; Capacitance Tolerance: -10%, +30%; Lead Spacing: 15.5mm; Lifetime @ Temperature: 100