Cornell Dubilier CDV16FF681JO3F
Mica Capacitor, Mica, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
New Yorker Electronics
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.75%
Introduction Date2007-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierCDV19FF681JO3F
Cornell DubilierCDV19FF681JO3
Cornell DubilierCD16FD681JO3F
Mica Capacitor, Mica, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier CDV16FF681JO3F fournies par ses distributeurs.
Cap Mica 680pF 1000V 5% (11.7 X 4.4 X 12.7mm) Radial 5.9mm 150C
CDV16 Series 1000 V 680 pF ±5 % Tolerance LS=5.9 mm Radial Mica Capacitor
CAP, 680PF, 1 KV, 5%; Capacitance: 680pF; Voltage Rating: 1kV; Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: CDV16 Series; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 5.943mm; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Tem
Silver Mica Capacitor 680Pf, 1Kv, 5%, Radial; Capacidad:680Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tensión Nominal:1000V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Espaciado De Cable:6Mm; Tipo De Empaquetado:Individual; Voltaje Ca:350V |Cornell Dubilier CDV16FF681JO3F