Cornell Dubilier AVS107M35G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 35V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierAHA107M35G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AHA 35V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-1VA101P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 35V 100muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-1VA101AP
Panasonic EEE1VA101AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Cornell DubilierAHA107M35F24T-F
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 2.3 Ohm 120mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-1EA101P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAFK107M25X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AVS107M35G24T-F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4741
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 35V 20% AEC-Q2 00
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf 35V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:100Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:2.3Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS107M35G24T-F