Cornell Dubilier AVS105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NRND
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.57%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEE1HA010SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-1HA1R0AR
PanasonicEEE-1HA010NR
Cornell DubilierAVE105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 50V 1muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
United Chemi-ConEMVA630ADA1R0MD55G
Cap Aluminum Lytic 1uF 63V 20% (4 X 5.2mm) SMD 8mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AVS105M50B12T-F fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 1uF 50V 20%( 4 X 5.4mm) SMD 199 Ohm 10mA 2000h 85C Automotive T/R
1uF 50 V dc Aluminum Capacitor B, AVS Series 1000 (Shelf) h, 2000 h 4 x 5.4mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1uF, Surface Mount, 2217
Cap 1uF 50VDC 20% 4 X 5.4mm SMD 199 Ohm 10mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50V 1uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor 1Uf, 50V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:199Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Diameter:4Mm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS105M50B12T-F