Cornell Dubilier AFK157M63H32T-F
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 150µF 63V
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet7 pagesIl y a 4 ans
New Yorker Electronics
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEE-FK1J151AQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 150muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEVFK1K151Q
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEV-FK1J151Q
Cornell DubilierAFK157M80H32T-F
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 150µF 80V
KYOCERA AVXUCD1K151MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 80V 150muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
KYOCERA AVXUUD1H151MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUD 50V 150muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AFK157M63H32T-F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 150uF 63V 20% AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 5953
Aluminum Electrolytic Capacitor, 150Uf, 63V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:150Μf; Voltage(Dc):63V; Esr:0.16Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK157M63H32T-F