Cornell Dubilier AFC476M35E16T-F
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (8 X 6.2mm) SMD 4.2 Ohm 230mA 1000h 105C Automotive T/R
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
PanasonicEEE-FC1V470P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 35V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-FC1V470AP
Cap Aluminum 47uF 35V 20% (8 X 6.2mm) SMD 230mA 1000h 105°C Embossed T/R
PanasonicEEE-FC1E470P
Cap Aluminum 47uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 230mA 1000h 105°C Embossed T/R
KYOCERA AVXUWG1V470MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 35V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAVEZ476M35X16T-F
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 47 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 35 VDC; SMT
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AFC476M35E16T-F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 3733
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 35V 20% AEC-Q20 0
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47Uf, 35V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:47Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:4.2Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Diameter:8Mmrohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFC476M35E16T-F