Cornell Dubilier AFC337M25G24T-F
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.7 Ohm 670mA 1000h 105C Automotive T/R
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEE-FC1E331P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 25V 330muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFC1E331AP
Cap Aluminum 330uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 670mA 5000h 105C T/R
PanasonicEEV-FC1E331P
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 4141
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 25V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAVE337M25G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 25V 330muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AFC337M25G24T-F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 4741
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 25V 20% AEC-Q200
CAPACITOR; SMT-AL(V-CHIP) 330UF;25V
330¦ÌF 25V ¡À20% 700m¦¸@ 120Hz 1000h@ 105¡ãC 502.5mA@ 120Hz,670mA@ 100kHz SMD 10.3mm*10.3mm*10.2mm