Cornell Dubilier 226RSS016M
RSS Series 22 uF 16 V ±20 % Through Hole Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Cornell Dubilier 226RSS016M.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2000-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECE-A1CKA220B
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 5mm 39mA 1000h 85C Automotive Ammo
PanasonicECE-A1CKA220I
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 2.5mm 39mA 1000h 85°C Ammo Pack
NichiconUST1C220MDD
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 44mA 1000h 105C Automotive Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUSW1C220MDD
22uF 16V 卤20% 58.5mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
22uF 16V ±20% 42mA@120Hz Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier 226RSS016M fournies par ses distributeurs.
Capacitor; Al Electrolytic; Cap 22uF; Tol 20%; Radial; 16V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Electrolytic Capacitor 22Uf 16Wv +/-20% *No Pb*