Switchcraft / Conxall W4282-10PG-3ES
Standard Circular Connector MU WR PNL 10#20 PIN SOLDER
Descriptions
Descriptions de Switchcraft / Conxall W4282-10PG-3ES fournies par ses distributeurs.
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 10 Pin - Solder Contacts Sealed with Epoxy
Conxall MU WR PNL 10#20 PIN SOLDER Part Number W4282-10PG-3ES
MULTI-CON-X PANEL 10-PIN 20 MULTI-CON-X
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Rcpt, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4282-10PG-3ES