Switchcraft / Conxall SF7984-18PG-3ES
Circular Connector, 18 Contact(s), Copper Alloy, Male, Solder Terminal
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2021-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Switchcraft / Conxall SF7984-18PG-3ES fournies par ses distributeurs.
Conn Circular PIN 18 POS Solder ST Panel Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
Conxall SF MINI, PANEL, 18 #26 PIN PC Part Number SF7984-18PG-3ES
Mini-Con-X Panel - Shld - FI #26 1 PC Tail - 18 Pin Sealed with Epoxy"
Male Pins,Receptacle,Threaded 18pin Copper Alloy
CONN RCPT MALE 18POS GOLD SOLDER
Circular Connector, 18Pos, Rcpt, Pcb; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:18Contacts; Circular Contact Type:Pcb Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall SF7984-18PG-3ES