Coilcraft XFL4020-332MEC
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 5.2A 38.3mOhm DCR 1515 Automotive Embossed Plastic T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft XFL4020-332MEC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
3DTélécharger
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 5A 0.038Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 2.4A 0.027Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.8A 29.7mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.4A 0.04Ohm DCR 1515 T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft XFL4020-332MEC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1616
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f