Coilcraft XAL1580-452MED
General Purpose Inductor, 4.5uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft XAL1580-452MED.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-98.21%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENNRS6045T4R5MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A 0.039Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T4R5MMGKV
Ind Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A Embossed T/R
General Purpose Inductor, 4.5uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5452
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 25A 5.5mOhm DCR Automotive T/R
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 4.7 µH Shielded Inductor 24 A 5.7mOhm Max Nonstandard
Descriptions
Descriptions de Coilcraft XAL1580-452MED fournies par ses distributeurs.
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
Surface Mount Power Inductor, XAL1580 Series, 4.5 H, 20%, Shielded, 4580 ohm, 27 A RoHS Compliant: Yes
FIXED IND 4.5UH 20.4A 4.58 MOHM
1MHz 12.5MHz 34.2A 27A 4.5¦ÌH 4.58m¦¸ ¡À20% , 16.4mm*15.4mm*8mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO