Coilcraft XAL1580-132MED
General Purpose Inductor, 1.3uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft XAL1580-132MED.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+273%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Wurth Elektronik7443551130
Power Choke Shielded Wirewound 1.3uH/0.9uH 20% 100KHz 25A 0.0018Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
General Purpose Inductor, 1.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4340
General Purpose Inductor, 1.3uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4441
Wurth Elektronik7443556130
FIXED IND 1.3UH 34.5A 0.94 MOHM / POWER-CHOKE WE-HCB
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Descriptions
Descriptions de Coilcraft XAL1580-132MED fournies par ses distributeurs.
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
FIXED IND 1.3UH 34.6A 1.38 MOHM
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead ONE SURFACE fixed air core inductor 90C 26.2MHz 1.38mOhm 1.3muH
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO