Coilcraft MSS1038T-473MLC
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft MSS1038T-473MLC.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.50%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 128mOhm DCR Automotive Embossed Plastic T/R
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2A T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 2.5A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.4A 0.16Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 150mOhm DCR Blister T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft MSS1038T-473MLC fournies par ses distributeurs.
Power inductor, shielded, 10/20/30% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 11MHz 128mOhm 47muH
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 MSS1038T Series, 47 H, 20%, Shielded, 0.128 ohm, 2.2 A RoHS Compliant: Yes