Coilcraft MLC1770-202MED
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft MLC1770-202MED.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-45.83%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 2uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5552
Wurth Elektronik7443551200
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 2UH 23A 2.6 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 2uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Inductor Power Shielded Wirewound 2uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.088Ohm DCR 1514 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 43.5A 0.0027Ohm DCR Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft MLC1770-202MED fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 2uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 6664