Coilcraft MLC1560-901MLC
General Purpose Inductor, 0.9uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5452
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft MLC1560-901MLC.
IHS
Tendance sur 3 mois:
-15.06%
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.82uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
General Purpose Inductor, 0.9uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 7636
Inductor Power Shielded Wirewound 820nH 20% 100KHz Iron 31A 2.3mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.82uH 20% 100KHz Powdered Iron 15A 0.0055Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft MLC1560-901MLC fournies par ses distributeurs.
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS