Coilcraft 1008CS-621XJLB
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 1008CS-621XJLB.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Wirewound Inductor, 620 nH, 1.4 ohm, 415 MHz, 300 mA, 1008 [2516 Metric], AISC-1008 Series
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 40Q-Factor 300mA 980mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 1008CS-621XJLB fournies par ses distributeurs.
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead Fixed Inductor 125C 375MHz 1.4Ohm 620nH
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 620NH, 5%, 375MHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 620NH, 5%, 375MHZ, SMD; Product Range:AEC-Q200 1008CS Series; Inductance:620nH; Inductance Tolerance: 5%; High Frequency Inductor Case:1008 [2520 Metric]; Self Resonant Frequency Min:375MHz; DC Resistance Max:1.4ohm; ;RoHS Compliant: Yes