Coilcraft 1008CS-222XGLB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 1008CS-222XGLB.
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Coilcraft Direct
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 2.8Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 2.2uH 2% 7.9MHz 10Q-Factor Ferrite 100mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
General Purpose Inductor, 2.2uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 1008CS-222XGLB fournies par ses distributeurs.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 2.2UH, 2%, 160MHZ, RF, SMD; Inductance: 2.2µH; Product Range: 1008CS Series; DC Current Rating: 280mA; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; I; Available until stocks are exhausted Alternative available