Coilcraft 1008CS-220XJLC
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 1008CS-220XJLC.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-49.69%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 55Q-Factor Ceramic 0.5A 0.22Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 42Q-Factor 640mA 99mOhm DCR 0603 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 1008CS-220XJLC fournies par ses distributeurs.
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead Fixed Inductor 125C 2.4GHz 120mOhm 22nH
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR WIREWOUND 22NH 10% 1008 SMD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 Automotive T/R / Chip Inductors – 1008CS Series (2520)