Coilcraft 0603LS-781XJLB
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603LS-781XJLB.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Coilcraft Direct
element14 APAC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Singapore, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.82uH 5% 25.2MHz 30 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 820nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 650mOhm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
API Delevan1025-18J
Ind RF Molded/Unshielded 820nH 5% 25MHz 28Q-Factor Phenolic 420mA AXL T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 820nH 5% 25MHz 45Q-Factor Non Magnetic 400mA 1.61Ohm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603LS-781XJLB fournies par ses distributeurs.
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 460MHz 830mOhm 780nH
Ferrite Bead, 1 Function(s), 2 Pin(s)
INDUCTOR, RF, 780NH, 5%, 460MHZ, SMD; Product Range:Coilcraft - 0603LS Series; Inductance:0.78µH; Inductance Tolerance:± 5%; Self Resonant Frequency (Min):460MHz; DC Resistance Max:0.83ohm; Current Rating:390mA; Inductor Case Style:SMD; DC Current Rating:390mA; Q Factor:15; Q Test Frequency:7.9MHz