Coilcraft 0603HP-75NXGLW
General Purpose Inductor, 0.075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603HP-75NXGLW.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.18%
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.082uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.42Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind Chip Wirewound 82nH 2% 150MHz 65Q-Factor Ceramic 400mA 0805 Embossed Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Ind Chip Unshielded Wirewound 72nH 2% 150MHz 34Q-Factor Ceramic 320mA 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603HP-75NXGLW fournies par ses distributeurs.
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603HP Series, 75 nH, 2%, 0603 [1608 Metric], 1.9 GHz RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 75NH, 2%, 1.9GHZ, RF, SMD; Inductance: 75nH; Product Range: 0603HP Series; DC Current Rating: 500mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Ind; Available until stocks are exhausted Alternative available