Coilcraft 0603HP-4N7XGLW
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0047uH 2% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 1.1A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603HP-4N7XGLW.
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+15.42%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 4.7nH 2% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 700mA 0603 Punched Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 2% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0051uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 2% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.7A 0.091Ohm DCR 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603HP-4N7XGLW fournies par ses distributeurs.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603HP Series, 4.7 nH, 2%, 0603 [1608 Metric], 7.9 GHz RoHS Compliant: Yes
250MHz 7.9GHz 1.1A 26 4.7nH 100m¦¸ ¡À2% 0603 1.75mm*1.09mm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead fixed air core inductor 125C 7.9GHz 100mOhm 4.7nH
INDUCTOR, 4.7NH, 2%, 7.9GHZ, RF, SMD; Inductance: 4.7nH; Product Range: 0603HP Series; DC Current Rating: 1.1A; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available