Coilcraft 0603CS-11NXGLW
Ind Chip Wirewound 11nH 2% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 700mA 0603 Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603CS-11NXGLW.
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.44%
Introduction Date2002-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.011uH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.012uH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 2% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wire Wound Automotive T/R / 0603CS Chip Inductors, 26 values, 10 of each
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 2% 250MHz 31Q-Factor Ceramic 700mA 130mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603CS-11NXGLW fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
250MHz 4GHz 56 11nH 130m¦¸ ¡À2% 0603 1.8mm*1.12mm*1.02mm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 4GHz 130mOhm 11nH