Coilcraft 0402CS-33NXGLW
Ind Chip Wirewound 33nH 2% 250MHz 31Q-Factor Ceramic 400mA 0402 Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0402CS-33NXGLW.
IHS
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.033uH 2% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 0.47A 0.21Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.03uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0402CS-33NXGLW fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fixed Inductors 0402CS HiFreq Chip 33 nH 2 % 0.4 A
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.033uH 2% 250MHz 31Q-Factor Ceramic 0.4A 0.3Ohm DCR 0402 Automotive T/R / Chip Inductors - 0402CS (1005)