Coilcraft 0402CS-2N7XJLW
Ind Chip Wirewound 2.7nH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 640mA 0402 Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0402CS-2N7XJLW.
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.05%
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
API Delevan1210R-027J
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 1210
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0402CS-2N7XJLW fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0027uH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 Automotive T/R
INDUCTOR, 2.7NH, 5%, 10.4GHZ, RF, SMD; Inductance: 2.7nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 640mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; ; Available until stocks are exhausted Alternative available