Coilcraft 0402CS-24NXGLU
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0402CS-24NXGLU.
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 2% 100MHz 40Q-Factor 500mA 210mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.023uH 2% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.4A 0.25Ohm DCR 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0402CS-24NXGLU fournies par ses distributeurs.
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0402CS Series, 24 nH, 2%, 0402 [1005 Metric] RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.024uH 2% 250MHz 51Q-Factor Ceramic 0.4A 0.3Ohm DCR 0402 Automotive T/R / Chip Inductors - 0402CS (1005)
INDUCTOR, 24NH, 2%, 2.7GHZ, RF, SMD; Inductance: 24nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Ind; Available until stocks are exhausted Alternative available