Central Technologies CTMSS1278F-221K
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 100KHz 1.6A 0.4Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Descriptions
Descriptions de Central Technologies CTMSS1278F-221K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, SMD
FIXED IND 220UH 1.6A 400 MOHM
220UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR