Central Technologies CTH8F-680K
Power Line Choke Wirewound 68uH 10% 1KHz 3.31A 47mOhm DCR AXL Bulk
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Descriptions
Descriptions de Central Technologies CTH8F-680K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 68UH 2.5A 47 MOHM TH
68UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR