Central Technologies CTH8F-150K
Power Line Choke Wirewound 15uH 10% 1KHz 7.34A 22mOhm DCR AXL Bulk
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Descriptions
Descriptions de Central Technologies CTH8F-150K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 15UH 4A 22 MOHM TH