Central Technologies CT916CYF-101M
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, SMD
IHS
Datasheet1 pageIl y a 18 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Central Technologies CT916CYF-101M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 100UH 397 MOHM SMD