Cardinal Components CSM4Z-A2B3C3-60-8.0D18
Crystal 8.0000MHZ 18PF SMD
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+109%
Pièces détachées
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 7.3728MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Cardinal Components CSM4Z-A2B3C3-60-8.0D18 fournies par ses distributeurs.
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD