Cal-Chip Electronics FBU321611T-121Y-S
Ferrite Bead 120 Ohm 1206 1LN
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FBU321611T-121Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4A, 2 Pin(s)
FB ULTRA HI 1206 120R 4A .02DC